Çocuklar İçin Hayvan Sesleri

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.6.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
Çocukların eğlenerek oynayacakları bu eğlenceli oyun onlara çok şey öğretecek. Hemen indirin ve siz de deneyin.

 Çoğu anne ve baba çocuklarını oyun oynarken bile bir şeyler öğrenmesini ister. Çünkü onların en iyi öğrenme çağı çocukluktur. Ayrıca çocuklar oyun oynarken pek çok şeyi kolaylıkla öğrenebilir. Öğrendikleri bilgileri de unutmazlar. Bu durum göz önüne alınarak hazırlanan bu mükemmel oyun çocukların pek çok gelişim alanını destekleyecek niteliklere sahiptir. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu eğitici oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da destek görmüştür.

 Çocukların hayvanlarla tanışmasını sağlayacak olan bu mükemmel oyunun içinde yok yok. Birbirinden farklı bölümlere ve seviyelere sahip olan bu oyunun temel amacı çocuklara doğada yaşayan hayvanların en sevimlisinden en vahşisine kadar isimlerini öğretmek. Bunun yanında çocuklar öğrendikleri hayvanların nerede yaşadıklarını ne yediklerini ve nasıl ses çıkardıklarını da öğrenecekler. Çocukların pek çok yönden ilgisini çekmeyi başaran bu oyun yüksek görünüm kalitesi ve sevimli ses efektlerine sahiptir. Çocuk şarkıları ve animasyonları da olan bu oyun çocukların tüm dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

 Bu mükemmel özellikleri olan harika oyun sayesinde çocuklar hem eğlenceli vakit geçirecek hem de yeni yeni şeyler öğrenecek. Siz de bu muhteşem oyuna sahip olmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Çocuklar İçin Hayvan Sesleri indir